Günümüz ekonomisinin öngörülemeyen piyasa ortamında, gerek kurumsal, gerekse bireysel düzeyde gayrimenkul yatırımlarınızı yönetmek çok karmaşık olabilir.

Bunun yanında, mülkiyet ve gayrimenkul yatırımları ile ilgili sürekli olarak değişmekte olan kanunlar, kurallar ve yönetmelikler ile birlikte daha da karmaşık hale gelen işlemler, rahat bir şekilde bu konularda karar alabilmeniz için bu konularda deneyimli ve yerel pazarda uzman profesyonellere olan ihtiyaçları ortaya çıkarmaktadır.

ICS, yatırımcılar, planlamacılar, yöneticiler ve aile gayrimenkul işletmeleri olarak gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bütün işletmelere veya bireylere tek bir yerden gerekli olan bütün muhasebe, vergi ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. Bu sayede çekirdek yönetiminizin ve işletmenizin asıl iş konunuzdaki işlemlerinize odaklanmanızı sağlar.

ICS olarak biz, düzenli olarak gayrimenkul endüstrisinin karşılaştığı yasal ve ticari sorunları takip etmekte ve anlamaktayız. Bu sektördeki deneyimlerimiz size gayrimenkul fonları, satın alma, geliştirme, satış, yatırım ve gayrimenkul yönetimini içeren karmaşık işlemlerinizde en iyi düzeyde yardımcı olmaktadır.